У Києві запрацює перший коворкінг на природі Green Hub

Міський еко-простір «Скворечник» відкриє у Києві перший коворкінг у формі півсфери під назвою #GreenHub. Його місія – збирати під своїм куполом людей, команди та організації, що працюють в сферах екології, кліматичних змін, свідомого споживання, сталого розвитку, соціального підприємництва.

GreenHub працюватиме за трьома напрямками:

1) як коворкінг на природі влітку,

2) як майданчик для освітніх заходів для трансформації та саморозвитку людини,

3) як простір для співпраці соціальних проектів, екологічних ініціатив і громадських організацій.

Щоб мінімізувати екологічний слід, Хаб працюватиме за принципом zero waste — там сортуватимуть сміття, використовуватимуть багаторазові предмети, меблі повторного вжитку та з перероблених матеріалів. Працювати в коворкінгу можна в будні з 9 до 19 години. З 19 до 23 та у вихідні проводитимуться заходи. Година роботи в коворкінгу коштуватиме 35-40 грн, увесь день – 220 грн, абонемент на місяць – 2000 грн. 80% заходів в хабі будуть платними, 20% – безкоштовними або за добровільний внесок на події від екоініціатив, громадських організацій та соціальних підприємців. Дохід піде на забезпечення життєдіяльності простору: оплата електрики, водопостачання, інтернету, прибирання, зарплата персоналу.

Для створення хабу команда запустила збір коштів на платформі та запрошує всіх, кому близька ідея долучитись https://biggggidea.com/project/green-hub-pershij-v-kievi-kovorking-na-pryrodi/ У 2020 році планують частину доходу інвестувати в молоді стартапи, які вирішують соціальні та екологічні проблеми міста. Засновники вірять, що чим більше в Києві та Україні буде таких проектів та місць, тим більше людей замисляться про свідомий спосіб життя і як наслідок – зменшиться вплив людини на навколишнє середовище. Автори проекту також запрошують до партнерства бізнес, громадські організації та соціальні підприємства.

Leave a Reply

Your email address will not be published.