Про компанію

logo_1

ТОВ «АНТАРЕС 7», компанія, що професійно надає широкий спектр послуг в сфері поводження з небезпечними відходами, екології та геології, включаючи послуги пов’язані з геологорозвідувальними, екологічними та геодезичними роботами.

«ТОВ «АНТАРЕС 7» надає послуги з оформлення комплектів документів для одержання спеціальних дозволів на користування надрами, їх переоформлення, продовженням та отримання дублікатів. Також фахівцями ТОВ «АНТАРЕС 7» готуються документи на участь в аукціонах з продажу спецдозволів на користування надрами, надаємо послуги документарного супроводу експертизи звітів щодо результатів геологічного вивчення надр, виконання геолого-економічної оцінки (переоцінки) запасів корисних копалин тощо.

Звернувшись до нас, Ви маєте змогу вирішити усі питання екологічного спрямування на Вашому підприємстві, зокрема в нашій компанії ви можете замовити такі послуги, як оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС)інвентаризація викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел викидів; документи, що обґрунтовують обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів; підготовка проектів лімітів на утворення та розміщення відходів; підготовка документів для отримання дозволу на спеціальне водокористування, тощо.

Хочемо зазначити, що ТОВ «АНТАРЕС 7»  є одним з небагатьох підприємств України, що здійснює реальну утилізацію відходів, оскільки має всю необхідну матеріально-технічну базу і виробничі потужності, які дозволяють надавати послуги на належному рівні у сфері поводження з небезпечними відходами. Діюча ліцензія (видана Міністерством екології та природних ресурсів України серія АЕ № 460711) дозволяє здійснювати операції по поводженню з усіма класами небезпечних відходів, а також проводити збір і заготівлю окремих видів відходів як вторинної сировини.

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області у квітні 2016 року були здійснені контрольні заходи щодо  дотриманням  ТОВ «АНТАРЕС 7» вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17.12.2012 № 1221 «Деякі питання збирання, перевезення, зберігання, оброблення (перероблення), утилізації та/або знешкодження відпрацьованих мастил (олив)» у редакції Постанови КМ № 1198 від 25.11.2015, про що складено акт № 44/01 від 21.04.2016. Зазначеним актом підтверджено :

— утилізацію відходів в термічному утилізаторі УТ500Д з системою очистки димових газів;

— зберігання та видалення відходів здійснюється відповідно до вимог екологічної безпеки;

— всі необхідні дозвільні документи в наявності;

— вимоги висновку державної екологічної експертизи дотримується.

Важливо: компанія «Антарес 7» працює з високою соціальною та екологічною відповідальністю. Це означає, що ми переробляємо відходи з максимальною ефективністю, проявляючи реальну турботу про довкілля!

Індивідуальний підхід, професіоналізм, обґрунтованість цінової політики, своєчасність взятих зобов’язань та якісного документообігу – притаманні риси нашої Компанії.

Запрошуємо Вас до плідної та взаємовигідної співпраці.

Рекомендаційні листи